Market Sepetim Gizlilik Politikası

Market Sepetim Gizlilik Politikası

Uygulamadaki ürün fiyatları bilgilendirme amaçlı olup, marketlerin raf veya kasalarındaki
fiyatlardan farklı olabilir. Raftaki geçerli fiyat, bu uygulamada göreceğiniz fiyatı geçersiz kılar.

Genel Hükümler ve Kullanım Koşulları

Genel Hükümler

MarktSepetim , kullanıcılarına, perakende mağazalarının sattıkları ürünler hakkında genel bilgi sunan Internet tabanlı mobil bir uygulamadır. Kullanıcı, uygulamayı kullandığı cihaz(lar)a yükleyip kullanarak, işbu metnin tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder. 
Kullanıcı, uygulamaya kayıt olduğu ve faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu sözleşmenin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve bu metnin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kullanıcı işbu metin ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareket etmesi nedeniyle MarketSepetim uygulaması geliştiricilerinin uğrayacağı her türlü zararı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder. Kullanıcının metne aykırı davranışları nedeniyle MarketSepetim geliştiricilerinin kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için üyeye aynen rücu hakkına sahiptir.

Bu metni kabul ettiğinizi gösteren bir düğmeye tıklayarak veya dokunarak, bu metne atıfta bulunan bir dokümanı yürürlüğe koyarak veya Hizmetleri kullanarak bu Anlaşmayı kabul ettiğinizi göstermiş olursunuz.

Kullanım Koşulları

Uygulamada verilen ürün fiyat bilgileri; bilgilendirme amaçlı olup, ürünleri satan marketler açısından hiç bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.
Ürünlerin uygulamada gösterilen fiyatı ile raf fiyatı arasında farklılıklar olduğunda, raf fiyatının geçerli olduğu ve uygulamada gösterilen fiyatın geçersiz olduğu beyan edilmektedir.

Uygulamada gösterilen ürün fiyatları, marketlerden bağımsız olarak, saha çalışması kapasamında manuel olarak tedarik edlmektedir. Marketlerin yaptıkları, toplu fiyat değişikliklerinde, güncel fiyatların uygulamada güncellenmesinin zaman alacağı beyan edilmektedir.

Uygulamada gösterilen ürünlerin fiyatları herhangi bir satıcı veya üreticinin fiyatlarına öncelik tanımamakta, fiyatlar en düşük fiyattan en yüksek fiyata olacak şekilde sıralanarak gösterilmektedir.

Uygulamada gösterilen ürünlerin gösterim periyotları herhangi bir üreticinin ürünlerine öncelik tanımamakta, tüm ürün gösterimleri rasgele veya kullanıcılar tarafından favori ürün seçilmesi/fazla sayıda görüntülenmesi vb. istatistiki verilere dayanarak gösterilmektedir.

Uygulamada, tüm satış noktalarında aynı fyattan satılma zorunluluğu olan Tekel ürünleri vb. ürünlerin bilgisi gösterilmemektedir.

Market sektöründe satılan ürünlerin fazla sayıda olması sebebiyle, piyasada satılan bir çok ürün uygulamada bulunmayabilir. Uygulamaya bilgisi yüklenen ürünler, konusunda uzman ekibimizce değerlendirilerek, daha fazla talep gören ürün bilgilerinin daha önce yüklenmesi konusunda çalışmalara aralıksız devam edilmektedir.

Uygulamada görüntülenen ürün bilgileri, tipografik hata vb. sebeplerden ötürü yanlış girilmiş olabilir. Ürünlere ilişkin geçerli bilgileri, ürünlerin ambalajları üzerinde yazılmış olan bilgilerdir.

Fiyatları karşılaştırılan marketlerin sayısı, mümkün olduğunca doğru bilgileri uygulama kullanıcılarına ulaştırmak adına, sınırlı tutulmuştur. Marketlerin seçiminde; ülke genelindeki yaygınlık, şubelerde aynı ürünlerin aynı fiyattan satılıyor olması gibi kriterler göz önünde bulundurulmuştur.

Bazı marketler, bazı şubelerinde, dönemsel indirimler ve fiyat değişiklikleri yapabilmektedir. Bu gibi bölgesel ve dönemsel indirimlerin olduğu fiyatlar, uygulamamızın hedeflediği bilgilendirme amacı kapsamında değildir.

Satışı yapılan benzer/muadil ürünlerde, farklı üreticilerin ürettikleri ürünlerde, küçük de olsa gramaj
farklılıkları olabilmektedir. Bu farklılıklar bazı ürünleri, benzerlerine göre daha ucuz gösterebilmektedir. Fiyat karşılaştırmalarınızda bu hususu göz önünde bulundurunuz.

Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası 2016 yılının Haziran ayında güncellenmiştir.

Bu Politika, toplayabileceğimiz ve saklayabileceğimiz bilgi türlerini, bu bilgilerin nasıl kullanılacağını ve verilerin kimlerle paylaşılacağını açıklar. Ayrıca, bu bilgiler hakkında bir sorunuz veya endişeniz olması durumunda bize nasıl ulaşacağınızı belirtir.

Herhangi bir zamanda bu Gizlilik Politikası’nda değişiklik yapma hakkını saklı tutarız. Bu Gizlilik Politikası’na tabi olan ürünleri, uygulamaları, hizmetleri ve web sitelerini kullanmaya devam etmeniz, bu Gizlilik Politikası’nda belirli zamanlarda tarafımızdan yapılan tüm değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Market Sepetim, Market Sepetim Uygulaması içindeki faaliyetinizi anonim olarak izleme ve üçüncü
taraf istatistiksel hizmet sağlayıcılarımıza rapor etme hakkını saklı tutar.

Soru ve sorunlarınızla ilgili olarak, bilgi@bizitakipet.com eposta adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Topladığımız Bilgiler

Oylama ve adil kullanım şartlarını sağlamak için, uygulamayı kullandığınız cihazın Seri No ve MAC adresleri okunur.

Bazı özellikleri kullanabilmek için, cihazda kayıtlı eposta adresinizle, sizin onayınız dahilinde kayıt olduğunuzda, eposta adresiniz saklanmaktadır.

Uygulama bölgesel özellikler içerdiğinden, kayıt aşamasında sizin seçeceğiniz il bilgisi kayıt altına alınmaktadır.

Yukarıda sözü edilen bilgiler dışında başka hiçbir kişisel bilginiz, hiçbir suretle kayıt altına alınmamaktadır.