Bim Fiyat Listesi

Bim Fiyat Listesi

Bim fiyat listesi niteliğinde olan, ücretsiz Android mobil uygulamamızın web sayfasına hoş geldin. Bu uygulama sayesinde, Bim marketlerdeki ürünlerin fiyat bilgilerini görebilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini listeleyebilir, diğer marketlerin fiyatlarıyla karşılaştırabilirsin.

Bim fiyat listesi bilgilerine ulaşabileceğin mobil uygulamamız Market Sepetim, bir sosyal proje olup, uygulamayı kullanan kişilerin katkılarıyla, gün geçtikçe daha da büyümekte, daha çok ürünün fiyatlarını karşılaştırma imkanı sunmaktadır.

bimlogo

Toplu veya tek bir liste olarak bim fiyat listesi veya diğer marketlerin fiyat listelerine ulaşma imkanın yok. Çünkü hiç bir market bu şekilde bir liste vermiyor ve dağıtmıyor.

Ürün fiyatlarını tek tek toplayıp fiyat değişikliklerini takip etmek oldukça zaman alan ve emek isteyen bir iş. Ancak bu uygulamada, uygulamayı kullananlar da katkıda bulundukları, basitçe güncel bilgi gönderdikleri için, fiyat bilgileri her an güncelleniyor.Anahtar Kelimeler: bim fiyat listesi, market fiyatları karşılaştırma, bimin fiyat listesi, bim ürün fiyat listesi, bim fiyat listesi 2018, bim ürünleri fiyat listesi, hangi market daha ucuz, bim fiyat, market sepetim, bim market fiyatları, bim güncel fiyatlar, bim abur cubur fiyat listesi, bim gıda fiyat listesi bim şarküteri fiyatları