Hakkımızda

Ekonomik alışveriş yapma peşinde olan bir arkadaş grubuyuz. Kendi imkanlarımızla marketlerden fiyatları ve ürün bilgilerini derleyerek, bütçenize uygun alışveriş yapmanıza bir nebze de olsa katkı sağlayacak bir uygulama yapmak için çalıştık.

Amacımız

Bu uygulama ile amacımız, bütçe dostu alışveriş yapmayı hedefleyenlere bir rehber niteliğinde destek olmak ve almak istedikleri temel ihtiyaç maddelerini en uygun fiyata satın almaları hususunda yol göstermektir.

Hedefimiz

Bu uygulamada hedefimiz; uygulamayı kullanan kişilerin de katılımıyla, en doğru fiyat bilgisinin geniş kitlelere en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Kullanıcıdan Ne Bekliyoruz?

Bu uygulamayı kullanacak kişilerden yardım bekliyoruz. Nasıl mı?

Marketlerdeki fiyatlar, farklı sebeplere bağlı  olarak her an değişebiliyorlar. Marketlerdeki çok fazla sayıdaki ürünün fiyatını her an takip edip, bunu sana ve diğer kullanıcılara anlık olarak iletmemiz her zaman mümkün olmayabilir. Ancak, bunu senin ve diğer kullanıcıların desteği / bilgi paylaşımıyla gerçekleştirmemiz daha kolay olacaktır. Fiyatı olmayan ya da yanlış görünen bir ürünün o an fotoğrafını çekip bize gönderirsen, biz de o fiyatı, tüm kullanıcıların görebilmesi için en kısa zamanda güncelleyebiliriz.